Збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» входить до переліку наукових фахових видань України (юридичні науки, спеціальності – 081, 262), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доатора наук, кандидата наук та ступені доктора філософії, категорії «Б» (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.06.2023 р. № 768).
Поточний номер
Том 32 № 2 (2024): ВІСНИК КРИМІНОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ
Збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» входить до переліку наукових фахових видань України (юридичні науки, спеціальності – 081, 262), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступені доктора філософії, категорії «Б» (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.06.2023 р. № 768).
Опубліковано: 10.10.2024
Весь випуск
Статті
Назва видання: українською мовою – «Вісник Кримінологічної асоціації України»;
англійською – «Bulletin of Criminological Association of Ukraine».
Видавець: Харківський національний університет внутрішніх справ.
Crossref Sponsored Member, DOI: https://doi.org/10.32631.
Мови видання: українська, російська (змішаними мовами).
Періодичність: 3 рази на рік.
Головний редактор: БАНДУРКА Олександр Маркович - президент Кримінологічної асоціації України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України.
Склад редакційної колегії: ознайомитись.
Категорії читачів: науковці, юристи, курсанти, слухачі та студенти навчальних закладів МВС України, юридичних вищих навчальних закладів та факультетів, працівники правоохоронних органів.
Збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» видається з метою представлення результатів наукових досліджень для широкого ознайомлення, створення комунікативного простору між дослідниками, які фокусують свою увагу на фундаментальних та прикладних проблемах протидії злочинності кримінологічними, кримінально-правовими, кримінально-виконавчими та іншими засобами, а також наукового забезпечення практичної діяльності органів та підрозділів Національної поліції, сприяння реалізації правоохоронними органами державної політики у сфері протидії злочинності, налагодження творчих зв’язків з міжнародними кримінологічними організаціями та вивчення досвіду їх роботи, забезпечення додаткових можливостей для розвитку вітчизняної кримінології.